Korzystając z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

PTTK w LESIE 3

    Kolejny raz Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK w Katowicach wraz z Oddziałem Zakładowym PTTK BAILDON zaprosiła wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu z cylku "PTTK w LESIE". Ewa

    Trzecie już spotkanie odbyło się 29 listopada bieżącego roku w legendarnym klubie muzycznym Leśniczówka w sercu Parku Śląskiego. 

Las3 

Podczas spotkania Pan Edward Wieczorek - przewodnik po regionie, krajoznawca, publicysta oraz kierownik Regionalnej Pracowni Krajoznawczej PTTK w Katowicach, przeprowadził nas przez najciekawsze zakątki Lwowa prezentując nam wspamiałe fotografie.

     W drugiej prezentacji wygłoszonej przez Pana Wojciecha Malinowskiego - pilota oraz V-ce Prezesa d.s organizacyjnych Oddziału PTTK Baildon, przybliżone zostaly nam największe atrakcjie Krymu oraz znane tylko prelegentowi tajne plany rosyjskiej inwazjii.

Fotorelację ze spotkania znajdziemy w Galerii.

    W najbliższym czasie planowane jest kolejne spotkanie, wszelkie informacje dostępne będą na stronie krajoznawcy oraz jego profilu na facebooku.

PTTK w LESIE 2

    Kolejny raz Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK w Katowicach wraz z Oddziałem Zakładowym PTTK BAILDON zaprosiła wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu z cylku "PTTK w LESIE". 

    Drugie już spotkanie odbyło się 28 września bieżącego roku w legendarnym klubie muzycznym Leśniczówka w sercu Parku Śląskiego. 

las2 

    Podczas spotkania Pan Edward Wieczorek - przewodnik po regionie, krajoznawca, publicysta oraz kierownik Regionalnej Pracowni Krajoznawczej PTTK w Katowicach, opowiadał o cmentarzach wojennych z I Wojny Światowej znajdujących się w Beskidach i na Pogórzu. 

     Druga prezentacja wygłoszona przez Panią Elżbietę Praus - przewodnika beskidzkiego i terenowo-nizynnego, przodownika turystyki kolarskiej oraz prezesa KTK WAGANT, opowiadała subiektywnym okiem o wybranych zabytkach i atrakcjach Katowic.

Po części oficjalnej, swój recital zaprezentował Pan Marek Bieniek, stały bywalec Markowego Grania

Fotorelację ze spotkania znajdziemy w Galerii.

    W najbliższym czasie planowane jest kolejne spotkanie, wszelkie informacje dostępne będą na stronie krajoznawcy oraz jego profilu na facebooku.

Gawęda krajoznawcza - Atrakcje województwa śląskiego

    Po długim okresie oczekiwania, prezentujemy w końcu zapis audio gawędy krajoznawczej "Atrakcje województwa śląskiego", wygłoszonej na pierwszym spotkaniu z cyklu PTTK w LESIE, przez Kierownika Regionalnej Pracowni Krajoznawczej PTTK w Katowicach Pana Edwarda Wieczorka.

Czytaj więcej: Gawęda krajoznawcza - Atrakcje województwa śląskiego

PTTK w LESIE

    W roku bieżącym Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK w Katowicach wraz z Oddziałem Zakładowym PTTK BAILDON zapoczątkowała cykl spotkań pod nazwą "PTTK w LESIE".

    Pierwsze spotkanie odbyło się 12 lipca bieżącego roku w legendarnym klubie muzycznym Leśniczówka w sercu Parku Śląskiego.

pttk w lesie    Podczas spotkania o Oddziale Zakładowym Baildon oraz Klubie Turystyki Kolarskiej WAGANT opowiadała Pani Elżbieta Praus - przewodnik beskidzki i terenowo-nizynny, przodownik turystyki kolarskiej oraz prezes KTK WAGANT.

    Gawędę krajoznawczą pod tytułem "ATRAKCJIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO" wygłosił Pan Edward Wieczorek - przewodnik po regionie, krajoznawca, publicysta oraz kierownik Regionalnej Pracowni Krajoznawczej PTTK w Katowicach.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Fotorelację ze spotkania znajdziemy w Galerii.

    W najbliższym czasie planowane jest kolejne spotkanie, wszelkie informacje dostępne będą na stronie krajoznawcy oraz jego profilu na facebooku.